Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Ekonominės diplomatijos taryba stiprina ekonominį šalies atstovavimą ir pristato „Team Lithuania“

Sukurta 2021.06.25 / Atnaujinta 2021.06.25 11:21
   Ekonominės diplomatijos taryba stiprina ekonominį šalies atstovavimą ir pristato „Team Lithuania“
   Ekonominės diplomatijos taryba stiprina ekonominį šalies atstovavimą ir pristato „Team Lithuania“
   Ekonominės diplomatijos taryba stiprina ekonominį šalies atstovavimą ir pristato „Team Lithuania“

   Birželio 25 dieną vykstančiame Ekonominės diplomatijos tarybos posėdyje paskelbta Deklaracija dėl tarpinstitucinio bendradarbiavimo ekonominės diplomatijos srityje ir Ekonominės diplomatijos komandos – „Team Lithuania“ sukūrimo.

   Deklaraciją pasirašė užsienio, ekonomikos ir inovacijų, žemės ūkio, susisiekimo, švietimo, mokslo ir sporto ministrai, tuo patvirtindami, kad visi ekonominiai atstovai sostinėje ir diplomatinėse atstovybėse įpareigojami dirbti kartu kaip viena komanda.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   ALBC 1.jpg

   Rugsėjo 23 dieną užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas susitiko su Lietuvoje viešinčia Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV)−Lietuvos verslo tarybos (ang. American-Lithuanian Business Council, ALBC) delegacija. Delegaciją sudarė vienuolika JAV kompanijų, jau vykdančių ar planuojančių savo veiklą Lietuvoje bei atstovaujančių JAV gynybos, kibernetinio saugumo, biotechnologijų ir farmacijos, inžinerinių technologijų, žmogiškųjų išteklių vadybos sektoriams.

   Ministerijos naujienos » Ekonominiai santykiai »
   DSC_5545.jpg

   Birželio 25 dieną pirmajame naujos sudėties Lietuvos Respublikos (LR) Vyriausybės komisijos – Ekonominės diplomatijos tarybos (EDT) nuotoliniame posėdyje buvo pristatyta Užsienio reikalų ministerijos inicijuota ir penkių ministrų pasirašyta deklaracija dėl tarpinstitucinio bendradarbiavimo ekonominės diplomatijos srityje ir Ekonominės diplomatijos komandos – „Team Lithuania“ sukūrimo.

   Ministerijos naujienos » Ekonominiai santykiai »
   19_Dalyviai.png

   Balandžio 20 dieną Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Lietuvos ambasadomis Graikijoje, Kroatijoje ir Vengrijoje, bei su verslo paramos tinklo „Enterprise Europe Network“ partneriais – Serbijos prekybos ir pramonės rūmais, Albanijos prekybos ir pramonės rūmų sąjunga ir Šiaurės Makedonijos ekonomikos rūmais – surengė nuotolinį susitikimą „Balkanų rinka: verslo specifika ir galimybės“.

   Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
   DSC_4498.jpg

   Kovo 16 dieną vyko virtualios Lietuvos ir Izraelio ekonominės konsultacijos, kuriose aptarti dvišaliai eksporto ir investicijų skatinimo klausimai bei tarptautinio mokslinio bendradarbiavimo galimybės.

   Dvišaliai santykiai »

   Vasario 22 dieną Briuselyje (Belgijoje) užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitikime su Švedijos kolege Anna Linde priminė, kad Lietuva artimiausiu metu tikisi teigiamo Švedijos vyriausybės sprendimo, išduodant leidimą pradėti Baltijos jūros dugno tyrimo darbus, reikalingus Lietuvos-Lenkijos povandeninės elektros jungties „Harmony Link“ projekto darbų pradžiai.

   Užsienio reikalų ministro veikla »
   Foto1.png

   Vasario 18 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis nuotoliniame susitikime su Amerikos ir Lietuvos verslo taryba (Lietuvoje investavusio JAV globalaus verslo asociacija, ALBC) aptarė bendradarbiavimo plėtros galimybes, susipažino su asociacijos veiklos planais. Susitikimo metu buvo kalbėta apie COVID-19 pandemijos situaciją, pristatyti Lietuvos užsienio politikos prioritetai, aptarta padėtis Baltarusijoje ir kiti tarptautinės svarbos klausimai.

   Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos » Ekonominiai santykiai »