Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA SUOMIJOS RESPUBLIKOJE

Adresas: Pohjoisranta 4 A 15, 00170 Helsinki, FINLAND

plačiau »

Tel. +358 9 6844880, +370 706 537 53
Faksas +358 9 68448820
El. paštas

Suomijos-Lietuvos prekybos asociacija pristatė naują projektą

Sukurta 2017.06.13 / Atnaujinta 2017.06.13 12:12
  Suomijos-Lietuvos prekybos asociacija pristatė naują projektą

  Šiais metais Suomijos-Lietuvos prekybos asociacija (SULI) ėmėsi naujos iniciatyvos ir pirmą kartą surengė projektą, kuriuo siekiama studentus paskatinti ieškoti plėtros ir bendradariavimo galimybių Suomijos ir Lietuvos versluose ir startuolių veikloje.

  Studentų komandos iš Kauno technologijos universiteto (KTU) Verslo ir antreprenerystės programos buvo pakviestos pateikti savo startuolių idėjas, kurios pademonstruotų išskirtinį požiūrį į Suomijos pramonę, klientus ir kitas rinkas.

  „Su malonumu stebėjau konkurso eigą nuo pat jo pradžios iki galutinių pristatymų, kurių metu buvo išrinkta laimėtojų komanda. Tai buvo pirmas kartas, kai asociacija ėmėsi tokios veiklos, todėl susidūrėme su daug neaiškumų, tačiau tai tapo puikia mokymosi patirtimi ir mums patiems.

  Komandų sukurtos startuolių idėjos buvo išties labai kūrybingos ir novatoriškos, tačiau vertinant jas pagal konkurso sąlygas, pasigedome šiek tiek gilesnių įžvalgų ir Suomijos rinkos analizės. Dėl šių priežasčių buvo nuspręsta dalį apdovanojimo skirti komandai CarAway, kuri pademonstravo geriausius rezultatus ir gerai apgalvojo savo startuolio galimybes Suomijoje.

  Apibendrinant konkursą ir jo rezultatus, esame labai patenkinti studentų parodyta drąsa ir kūrybiškumu. Taip pat, esame labai sujaudinti entuziazmo, kurį parodė KTU darbuotojai priimdami ir paremdami iniciatyvą. Visa įgyta patirtis padėjo gerus pagrindus panašios veiklos ir bendradarbiavimo organizavimui ateityje," - teigė Povilas Valiauga, Courage Ventures partneris ir Suomijos-Lietuvos prekybos asociacijos valdybos narys.

  Nuotraukoje iš kairės: Povilas Valiauga ir nugalėtojų komanda.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata