Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Dėl konsulinių paslaugų teikimo nuo gegužės 18 d.

Sukurta 2020.05.14 / Atnaujinta 2020.08.07 12:39

Nuo gegužės 18 d. Lietuvos ambasados Suomijoje konsuliniame skyriuje vėl pradedamas piliečių priėmimas konsuliniais klausimais.  Tačiau ir toliau laikydamiesi prevencinių priemonių prieš koronaviruso COVID-19 plitimą,  piliečių priėmimą vykdysime griežtai pagal išankstinį užsirašymą sutartu laiku.  Atvykus į ambasados konsulinį skyrių, maloniai prašome iš karto dezinfekuotis rankas. Prašytume atidėti apsilankymą, jei turėsite kvėpavimo takų ir kitokių susirgimo požymių.

Dėl priėmimo laiko paskyrimo konsuliniais klausimais prašome kreiptis ambasados telefonu +358 9 6844 880, o dėl skambučių srauto nepavykus prisiskambinti, ambasados el.paštu [email protected] parašykite savo vardą ir pavardę, telefono numerį ir kokiu konsuliniu klausimu kreipiatės, ir mes su jumis susisieksime, kaip galėdami greičiau.

DĖMESIO! Už konsulines paslaugas konsulinį mokestį pageidautina sumokėti iš anksto į ambasados banko sąskaitą padarius pavedimą: Embassy of Lithuania Nr. FI54 1820 3000 0354 69. Su savimi turėkite atspausdintą apmokėjimo išrašą/kopiją arba persiųskite jį ambasados el.paštu. Tačiau prireikus konsulinį mokestį nuo rugpjūčio 10 d. vėl galima sumokėti ir banko kortele. Konsulinio mokesčio dydis jums bus pasakytas apsilankymo laiko rezervavimo metu, o  taip pat konsulinių mokesčių dydžius rasite čia.

Naujienlaiškio prenumerata