Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Dėl konsulinių paslaugų teikimo nuo gegužės 18 d.

Sukurta 2020.05.14 / Atnaujinta 2020.05.14 10:47

Nuo gegužės 18 d. Lietuvos ambasados Suomijoje konsuliniame skyriuje vėl pradedamas piliečių priėmimas konsuliniais klausimais.  Tačiau ir toliau laikydamiesi prevencinių priemonių prieš koronaviruso COVID-19 plitimą,  piliečių priėmimą vykdysime griežtai pagal išankstinį užsirašymą sutartu laiku.  Atvykus į ambasados konsulinį skyrių, maloniai prašome iš karto dezinfekuotis rankas. Prašytume atidėti apsilankymą, jei turėsite kvėpavimo takų ir kitokių susirgimo požymių.

Dėl priėmimo laiko paskyrimo konsuliniais klausimais prašome kreiptis ambasados telefonu +358 9 6844 880, o dėl skambučių srauto nepavykus prisiskambinti, ambasados el.paštu [email protected] parašykite savo vardą ir pavardę, telefono numerį ir kokiu konsuliniu klausimu kreipiatės, ir mes su jumis susisieksime, kaip galėdami greičiau.

DĖMESIO! Už konsulines paslaugas konsulinį mokestį laikinai galima bus sumokėti tik iš anksto į ambasados banko sąskaitą padarius pavedimą: Embassy of Lithuania Nr. FI54 1820 3000 0354 69. Su savimi turėkite atspausdintą apmokėjimo išrašą/kopiją. Konsulinio mokesčio dydis jums bus pasakytas apsilankymo laiko rezervavimo metu, o  taip pat konsulinių mokesčių dydžius rasite čia.

Naujienlaiškio prenumerata