Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuva išrinkta į Pasaulio turizmo organizacijos Vykdomąją tarybą

Sukurta 2017.09.13 / Atnaujinta 2017.09.13 14:50
  Lietuva išrinkta į Pasaulio turizmo organizacijos Vykdomąją tarybą

  Kinijoje vykusios Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos (PTO) 22-ojoje Generalinėje asamblėjoje Lietuva pirmą kartą buvo išrinkta į PTO Vykdomąją tarybą 2018–2021 metams ir buvo perrinkta Europos regiono komisijos vicepirmininke.

  Iš dešimties šalių kandidačių į Vykdomąją tarybą buvo atrinktos penkios. Lietuvą balsuodamos palaikė 27 Europos regiono valstybės. Kartu su Lietuva atstovauti Europos regionui Vykdomojoje taryboje taip pat išrinktos Graikija, Azerbaidžanas, Rumunija, Rusija. Darbą taryboje tęsia Prancūzija, Italija, Portugalija ir Slovakija, turinčios įgaliojimus iki 2019 metų, o taip pat nuolatinė tarybos narė Ispanija.

  Lietuva tapo PTO nare 2003 metais, ir nuo to laiko aktyviai dirba pasaulinės turizmo politikos srityje. Būdama Europos regiono komisijos vicepirmininkė ir Europos regiono atstovė Darniojo turizmo komitete, mūsų šalis užima tvirtas pozicijas PTO ir prisideda įgyvendinant  darnios plėtros tikslus.

  Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos būstinė yra Madride. Lietuvos Respublikos ambasadorė Ispanijos Karalystėje Skaistė Aniulienė yra ir nuolatinė atstovė prie Pasaulio turizmo organizacijos. 

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  PTO2.jpg

  Lietuvos ambasadorė Ispanijoje ir prie Pasaulio turizmo organizacijos (PTO) Skaistė Aniulienė birželio 12 dieną atidarydama nuotraukų parodą apie Lietuvos dainų šventę PTO būstinėje Madride pakvietė visus apsilankyti Lietuvoje 2018 metais ir pamatyti šimtmečio dainų šventę.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata